Jdi na obsah Jdi na menu
 


Římané mohou koupit erotické pomůcky v lékárnách

6. 3. 2006

Římané mohou koupit erotické pomůcky v lékárnách


Erotické pomůcky začala nedávno nabízet klientům jedna síť lékáren v italské metropoli. Je čas, abyste změnili své hračky, hlásala v římských lékárnách reklama na vibrátor pro ženy a "stimulační kroužek" pro muže. To ovšem rozpoutalo vlnu kritiky a lékárníci už proto nabízejí erotické "hračky" mnohem diskrétněji.

ŘÍM - V prodejnách Farmacap, kterou spravuje římská radnice, je možno zakoupit erotické pomůcky včetně různých gelů za 65 až 75 eur (asi 1800 až 2200 Kč). Firma tvrdí, že jde o registrované zdravotní pomůcky. Erotické hračky podle ní pomáhají osobám, které trpí problémy se sexualitou.

Prodej erotických pomůcek v síti lékáren vyvolal na římské radnici, v jejímž čele stojí levice, rozpaky. Raffaela Milanová, která má na starosti sociální politiku města, tvrdí, že se o celé věci dozvěděla až na poslední chvíli z tisku. S Farmacapem prý jedná, aby zjistila, zda lze takové produkty v obecních lékárnách prodávat.

Pravicovou opozici takový postoj přímo pobuřuje. "Už jenom chybí, aby byl radním jmenován pornoherec Rocco Siffredi, a obraz bude kompletní," prohlásil Giuseppe Sorrenti z pravicového Národního spojenectví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blboastr

(loleq, 26. 9. 2007 13:28)

Erotické pomůcky začala nedávno nabízet klientům jedna síť lékáren v italské metropoli